Menu Close

Programa „Gyvenimo prasmė– asmenybės tobulėjimas ir naudinga veikla“

Mažeikių švietimo centras 2017 metais įgyvendino neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Gyvenimo prasmė– asmenybės tobulėjimas ir naudinga veikla“, kurią finansuoja Švietimo ir mokslo ministerija.

Programos  tikslas– prisidėti prie suaugusiųjų švietimo ir gyvenimo kokybės gerinimo psichologiniame kontekste.  Projekto dalyviai– Mažeikių trečiojo amžiaus universiteto klausytojai. Programos trukmė– 16 užsiėmimų (48 kontaktinės valandos).

Programa motyvavo  ir įgalino besimokančius suaugusiuosius mokytis, sukūrė stimuliuojančią mokymosi aplinką. Skatino mokymąsi visą gyvenimą, visavertį socialinį, kultūrinį emocinį augimą, sudarė galimybes dalyviams  prasmingai, įdomiai leisti laiką, tobulinti žinias ir įgūdžius, stiprinti socialinius ryšius. Dalyviai susipažino su darbo rinka, integracija į ją, savimotyvacija, saviugdos būdais. Įvairiais mokymo metodais buvo siekiama padėti dalyviams pažinti save, kaip įveikti sunkumus, kylančius dėl baimės, streso, nerimo, įtampos, įsilieti į darbo rinką, ar užsiimti kita prasminga veikla. Užsiėmimus vedė psichologė Daiva  Malūkienė.

Skip to content