Menu Close

ŠVENTINIS BENDRYSTĖS RENGINYS – PARODOS ATIDARYMAS MUZIKINIAME FONE

Gruodžio 18 d. Mažeikių švietimo centre skambėjo muzika Mažeikių r. metodinių būrelių pirmininkų ir švietimo centro darbuotojų kūrybinių darbų parodos „Mezgame tinklą kartu: netradicinių formų dekoravimas“ atidaryme.
Į renginį buvo pakviesti rajono metodinių būrelių pirmininkai, kurie dalyvavo Suaugusiųjų mokymosi savaitės dienos kūrybinėje veikloje ir „mezgė mokymosi tinklą“ kartu su Švietimo centro komanda.
Muzikinį foną bei šventinę nuotaiką susirinkusiems dovanojo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokinių kolektyvai, kuriems vadovauja profesionalūs mokytojai.
Sveikinimo žodį tarė Mažeikių švietimo centro direktorė Laima Petrulevičienė, kuri ne tik pasveikino renginio dalyvius su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis, bet ir pasidžiaugė pirmąja unikalia bendrystės veikla, kurios rezultatas – paroda. Ši paroda puoš įstaigos erdvę – auditoriją, kurioje lankysis besimokantieji.
Parodos vadovas – Mažeikių Pavasario progimnazijos dailės mokytojas Aleksandr Novak pristatė, kaip vyko veikla ir bendrą kūrybinį darbą pavadino postmodernistine paroda.
Labai dėkojame visiems dalyvavusiems šios parodos atidaryme bei kuriantiems mūsų įstaigoje šventinę popietę ir šiuolaikiškas erdves.
Akimirkos iš renginio
Skip to content